niedziela, 30 listopada 2014

listopad 2014Przytulaki!


nadrabiam zaległości :) 
Dzisiaj pięć nowych stworków - mam nadzieję, że znajdą swoje nowe domy :)

i tło muzyczne jak zwykle klik =)

1) Zielona sukienka (nawiązująca kształtem do butelki po winie) z delikatnym zdobieniem u dołu, które przy okazji stabilizuje nogi Anielicy. Całość wypatynowana na czarno i wyoksydowana.
2) Fioletowa, bardzo ciemny fiolet - jednak pod światło daje przyjemny ciepły odcień. Sukienka z "rozcięciem" w środku którego jest delikany wzorek z drutu miedzianego i przeźroczystego kaboszona. Głowa przeźroczysta z białymi smugami.  Całość wypatynowana na czarno i wyoksydowana.


3) Niebieściutki "uginalec-wyginalec" o przeźroczystej główce z maleńkim ozdobnikiem w dolnym rogu sukienki. Całość wypatynowana na czarno i wyoksydowana.
4) Zielony rozbójnik o zielonej głowie. Dosyć ciekawe i niespotykane zdobieniu sukienki. Całość wypatynowana na czarno i wyoksydowana.5) Błękitna dziołcha o rozłożystej sukni z rozcięciem. Kolor szkła jest tak piękny, że postanowiłam zrobić z niego okazałego stwora. W głowie szaleństwo kolory od niebieskiego szafirowego po lekko zielonkawy. Całość wypatynowana na czarno i wyoksydowana. Ze względu na rozmiary Anielicy skrzydła i głowa z dodatkowym ozdobnym wzmocnieniem.
 buziaczki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz